forumi yn
 
HomePortalFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Bujari-Elhati
Admin
avatar

Posts : 90
Join date : 2008-04-08

PostSubject: Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube   Fri Apr 25, 2008 2:12 pm

cheers

--------------------------------------------------------------------------------

Shpesh kam pare qe kur kerkojme ne Youtube ndonje muzike apo ndonje gje qe e duam shume thote THIS FILE IS ............

Ndersa une tani do tju tregoj si ti shikoni videot e fshira

1.Shkojme ne Youtube dhe kerkojme ate video te fshire dhe url e asaj video te fshire duket keshtu


http://www.youtube.com/watch?v=

xEI7ekLjLSc

kete pjese qe e kam bere me bold e marrim e kopjojme (kjo ndryshe quhet ID)
dhe e dergojme ne kete faqe


http://www.tubemall.net/undeletube.php


dhe shenojme vetem ID e videos dhe do ta shohim por gjithashtu mund te shkoni edhe te kjo faqja


http://www.deletedyoutube.ftvteen.com/
Back to top Go down
View user profile http://bujari-elhati.forum3.info
 
Si ti shikojme videot e fshira ne Youtube
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Why is Youtube Broken!! :(
» BlueCoreStudios Has Released A Sonic The Hedgehog Live Action Film On Youtube!
» The "Favourite YouTube discoveries" Thread
» Ua Fawm Kauv
» Txuj ci ua zaub mov saib yeeb yaj kiab Suav los xyaum ua zaub mov

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bujari-Elhati :: Bujari-Elahti Tool,Aplications :: E-books | Turiale | Exploits-
Jump to: